GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 13669326
nr 1366 9326
Lockurna
20-tal, Satuma. Höjd: 30cm
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:56:41
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr